مـشاوره رایـگانــــ ۰۲۱-۷۱۰۵۷۵۵۹

قوانین و مقررات استفاده از پلتفرم باهوش

سلام کاربر عزیز؛ از اینکه باهوش را برای ساخت فروشگاه اینترنتی برند خود انتخاب کرده اید خوشحالیم و باعث افتخار ما هست، این قوانین و مقررات برای آشنایی استفاده صحیح از باهوش و پذیرفتن قوانین و مقررات باهوش جهت ارائه خدمات پایدار و بهبود کیفیت می باشد. بنابراین با دقت مطالعه کنید.

قوانین و مقررات این صفحه بصورت قانونی از ماده ده قانون مدنی از هرحیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. لطفا این صفحه را در ماه یکبار خوانده و در آپدیت بودن آن مطمن باشید. تاریخ آخرین بروزرسانی : 1403/04/04

مالکیت محتوایی هر سایت

سازنده سایت، شماره موبایل ادمین اصلی یا کارفرما، دارای دسترسی کامل برای اضافه کردن و ویرایش محتوا در سایت خودشان می باشند و پلتفرم باهوش هیچ مالکیتی و مسئولیتی در قبال محتوای سایت های ساخته شده ندارد. در صورت درج محتوا غیر اخلاقی، سیاسی و خلاف جمهوری اسلامی ایران، باهوش مجاز به حدف سایت بدون هماهنگی می باشد.

مالکیت سورس کد و سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا باهوش با استفاده از علم و دانش فنی برنامه نویسان خود، سیستم مدیریت محتوا اختصاصی خود را بر ساختار اختصاصی با زبان PHP و فریم ورک Laravel توسعه داده است و مالک رسمی این پلتفرم و سیستم مدیریت محتوای تمامی سایت های ساخته شده می باشد و موظف به پشتیبانی رفع باگ های احتمالی در سیستم می باشد.

شرایط عمومی

حداقل سن قانونی استفاده از پلتفرم باهوش ۱۸ سال می باشد و در صورت مشاهده یا گزارش تخلف سایت بدون هماهنگی حذف میگردد.
پلتفرم باهوش اطلاعات شخصی شما و سایت های ساخته شده را در اختیار شرکت یا شخص ثالثی قرارنخواهد داد مگر در موارد قانونی که مراجع قضایی کشور ابلاغیه‌ی رسمی در این خصوص به پلتفرم باهوش درخواست کنند.
مسئولیت تمامی فایل ها و متن هایی که در سایت خود استفاده میکنید با سازنده سایت، شماره موبایل ادمین اصلی یا کارفرما می باشد. لطفا در ارائه محتوا دقت کافی را داشته باشید.
هر پرداختی که در سایت های ساخته شده انجام می شود، مسئول رسیدگی و دریافت وجه سازنده سایت می باشد و باهوش هیچ ارتباطی با درگاه سازنده ندارد و درگاه سازنده به نام سایت ساخته می باشد و باهوش از هیچ درگاه واسطی برای سیستم خود استفاده نکرده و به مبالغ دریافتی کاربران یا سایت های ساخته شده را دسترسی ندارد.
خرید و فروش سایت های ساخته شده در پلتفرم باهوش غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
در صورت بروز مشکل از سمت فروشگاه و اعلام نارضایتی مشتری، اگر پلتفرم باهوش امکان تماس با صاحب فروشگاه یا سازنده سایت را نداشته باشد، پلتفرم باهوش هیچ مسئولیتی در قبال مشکل ایجاد شده نخواهد داشت.
تمامی اطلاعات وارد شده توسط سازنده سایت یا مالک سایت در پلتفرم باهوش محفوظ بوده و در صورت رخداد مشکل و پخش اطلاعات باهوش در عملکرد ۹۹ درصدی امنیت تلاش خود را کرده و مسئول این امر نمیباشد.
مالکیت ساخت و طراحی سایت در سایت های ساخته شده در باهوش به نام برند سازنده (نمایندگان باهوش) یا خود پلتفرم می باشد و قابلیت حذف این عنوان فقط در سایت های دارای پلن دائمی فعال می باشد

خرید، ارتقا و تمدید اشتراک (پلن ها) و لغو اشتراک

پلن های باهوش در صفحه اصلی آدرس اینترنتی www.bahooosh.com درج شده است و قیمت ها به تومان می باشد لطفا در انتخاب پلن مطمن شوید، هیچ گونه بازگشت وجه بابت اشتباه در انتخاب پلن پذیرفته نیست و کاربر سازنده سایت مسئول این امر می باشد.
در تاریخ سررسید پلن انتخابی باهوش برای شما پیامکی مبنی بر تمدید سرویس ارسال کرده و در صورت عدم تمدید ۷ روز مهلت دارید تا اقدام به تمدید نمائید در غیر اینصورت باهوش بدون اطلاع رسانی سایت ساخته شده را حذف می کند و پشتیبانی از فایل ها تهیه نمیکند.
تغییر قیمت در پلن ها بصورت متغییر می باشد و باهوش در هر زمان میتواند قیمت پلن هارا تغییر دهد و کاربر موظف به پرداخت و تمدید مبلغ جدید می باشد.
امکان لغو و عودت مبلغ پلن های باهوش تا ۷ روز می باشد و بعد از گذشت ۷ روز، امکان بازگشت وجه برای هیچ یک از بازه های زمانی پلن ها به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.
ارتقا پلن از ماهانه به سالانه و از سالانه به دائمی فقط توسط باهوش قابل امکان هست و پس از پایان هر پلن انتخاب شده اینکار قابل انجام هست.

مطالعه کامل این توافقنامه (قوانین و مقررات)

مطالعه دقیق و کامل این صفحه و پذیرش کامل آن از طریق تایید تیک ارسال فرم درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی یا در هنگام ورود و عضویت به سیستم به معنی تایید تمامی قوانین و مقررات باهوش می باشد. تمامی کاربران پیش از هرگونه پرداخت یا ثبت درخواست طراحی سایت فروشگاهی این توافقنامه را باید تایید کنند و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت نامه (قوانین و مقررات) پذیرفته نمی باشد.

فورس ماژور

پلتفرم باهوش در زمان پیش آمدن موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اعتصاب، تحریم، قطعی اینرتنت و ارتباطات داخلی و خارجی، مسئولیتی در قبال انجام نشدن تعهدات خود ندارد.